co robimy

Jesteśmy studiem kreatywnym. Tworzymy grafikę użytkową dla firm i organizacji, wydarzeń i produktów. Do projektowania podchodzimy bardzo serio, choć pisać o tym wolimy na "luzie". Bo tak naprawdę chodzi przecież zawsze o to samo: dobrej jakości projekt, który da klientowi skuteczne narzędzie do rozwoju jego przedsięwzięć, a nam da satysfakcję i... wynagrodzenie. Zespół to grupa projektantów - dumnie zwanych magistrami sztuki. Studiowaliśmy w innych miejscach i czasie, co pozwala nam tworzyć różnorodne stylistycznie projekty.

 

Identyfikacja wizualna

"Opakujemy" Twoją markę we wszystko czego potrzebuje: od logo przez nieodłączne wizytówki, foldery, ulotki, plakaty, po oklejanie pojazdów firmowych.

 

Interaktywny dizajn

Niezależnie czy potrzebujesz niewielkiej strony www, e-sklepu, czy dedykowanej platformy budującej społeczność w internecie - pomożemy Ci to zrealizować. Tworzymy zespoły, gdzie projektanci UX, graficy i programiści budują użyteczne i skuteczne rozwiązania w internecie.

 

Publikacje nie tylko papierowe

Chcesz wydać publikację? Stworzymy dla Ciebie projekt makiety, złożymy dostarczone treści w zgrabną całość i przygotujemy do druku i/lub na ekran. Doradzimy też wybór właściwych materiałów, drukarni i zorganizujemy całą produkcję łącznie z "dostawą do domu".

 

To jeszcze nie koniec

Interaktywne infografiki, motion design, reklama prasowa i projekty opakowań. To wszystko i wiele więcej możemy również dla Ciebie zaprojektować. Wystarczy tylko zaprosić nas do współpracy.

 

 

Nasi klienci